![DSC_2000](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/08/DSC_2000-696x465.jpg)
Πρώτο ραντεβού της νέας σεζόν για την ομάδα της ΑΕ Αλεξάνδρειας ήταν το σημερινό, που έλαβε χώρα στις αθλητικές εγκαταστάσεις στο Νησί Ημαθίας.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Με την παρουσία είκοσι παικτών, την πλειάδα των προπονητών και των μελών της διοίκησης, η πρώτη χαλαρή προπόνηση άρχισε με τις καθιερωμένες ομιλίες των προέδρου, γενικού αρχηγού και των προπονητών της ομάδας, προς τους ποδοσφαιριστές. Κοινό σκεπτικό όλων και πεποίθηση, η επίτευξη του στόχου της ανόδου σε συνδυασμό με την κατάκτηση της κορυφής.