![ερασμος](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/02/ερασμος.jpg)
Ευχαριστήριο του Συλλόγου Κοινωνικής Παρέμβασης «Έρασμος»
Ο Σύλλογος Κοινωνικής Παρέμβασης «Έρασμος» ευχαριστεί θερμά την κ. Παναγιώτα Ευφραιμίδου για τη χρηματική δωρεά ποσού 200 €.
Κάθε ευγενική χορηγία ή δωρεά των συμπολιτών μας απέναντι στον «Έρασμο» αποτελεί σημαντική ευεργεσία προς κοινωνικά ευάλωτα άτομα ή ομάδες, αποδίδοντας άμεσα οφέλη και καρπούς στον καθημερινό αγώνα του Συλλόγου μας για την προάσπιση των κοινωνικών τους δικαιωμάτων σε μια καλύτερη ποιότητα ζωής!