![Λέυκωμα Μάσκες1](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/10/Λέυκωμα-Μάσκες1-696x497.jpg)
Ο κόκκινος κόμπος σιγά σιγά λύνεται και μας αποκαλύπτει τα καλούδια του!
Κυριακή 3 Νοεμβρίου 11 πμ.παρουσίαση του λευκώματος Μάσκες-Masks εδώ στη Μελίκη, στο Εθνογραφικό μας Κέντρο. Μια υπέροχη έκδοση του Λαογραφικού Εθνολογικού Μουσείου Μακεδονίας Θράκης. Μια ακόμη ενδιαφέρουσα συνέργεια του Κέντρου μας. Ο Σύλλογος Φίλων του Κέντρου μας εμπνευστής και συνδιοργανωτής και σ’ αυτή την υπέροχη δράση.
Δήμου Γιούλη