![1-k-5-DIM-SXOL-AGIASM-(17)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/09/1-k-5-DIM-SXOL-AGIASM-17-696x464.jpg)
Το καλοκαίρι πέρασε γρήγορα “σα νερό” με μαθητές και δασκάλους να δίνουν το πρώτο τους ραντεβού στο προαύλιο των 1ου – 5ου Δημοτικών και Ειδικού Σχολείου Αλεξάνδρειας.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Οι τρεις διευθυντές Κυριακή Μουσαφίρη, Διονύσιος Τσιφτσόπουλος και Θεόδωρος Χαλαστάνης αντίστοιχα, καθώς και οι υπόλοιποι εκπαιδευτικοί καλωσόρισαν με χαρά όλους τους μαθητές.
Τον ετήσιο αγιασμό τέλεσε ο Αρχιμανδρίτης Διονύσιος Ανθόπουλος.