![συνάντηση με διοικ σχολης μετεκπαίδευσης](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/08/συνάντηση-με-διοικ-σχολης-μετεκπαίδευσης.jpg)
Εθιμοτυπική επίσκεψη, στο πλαίσιο ανάληψης των νέων καθηκόντων της, από την Γαϊτανίδου Σοφία, νέα Διοικήτρια της σχολής μετεκπαίδευσης και επιμόρφωσης της ελληνικής αστυνομίας, δέχθηκε σήμερα Παρασκευή 30-08-2019, ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Ημαθίας Κώστας Καλαϊτζίδης.
Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε σε πολύ καλό κλίμα με ανταλλαγή αναμνηστικών και ευχών για μία γόνιμη και αποδοτική θητεία, ενώ συγχρόνως τονίστηκε η αμοιβαία διάθεση για συνεργασία, όταν και όπου χρειαστεί.