![Τρικαλα](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/06/Τρικαλα.jpg)
Με μια λιτή αλλά περιεκτική ανακοίνωσή της, η διοίκηση του Μεγάλου Αλεξάνδρου Τρικάλων ανήγγειλε την ανανέωση της συνεργασίας της με τον πετυχημένο προπονητή Δημήτρη Πρίντζιο.
Η ανακοίνωση:
“Συνεχίζουμε με την ίδια συνταγή και φέτος. Τον πιστέψαμε και μας πίστεψε. Μας δικαίωσε στο πρωτάθλημα της Α Ερασιτεχνικής και πιστεύουμε πως θα μας δικαιώσει και στο πρωτάθλημα της Γ Εθνικής.
Με μεγάλη μας χαρά ανακοινώνουμε την ανανέωση της συνεργασίας μας με τον προπονητή της ομάδας μας, τον Δημήτρη Πρίντζιο.