![DSC02738](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/06/DSC02738-696x391.jpg)
Ενθουσίασαν τον κόσμο που βρέθηκε σήμερα στο Πνευματικό Κέντρο Αλεξάνδρειας οι εξαιρετικοί Θεατρομπόμπιρες της Κορίνας Εσερμπόγλου, κερδίζοντας το πιο ζεστό χειροκρότημα.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Αξιοσημείωτη επιτυχία γνώρισε η αποψινή μουσικοχορευτική παράσταση “Το ρεμπετάδικο της καρδιάς μας”, ταξιδεύοντας τους θεατές σε παλιές ρομαντικές εποχές του ελληνικού τραγουδιού. Όμορφη έκπληξη προκάλεσε με την έναρξη της παράστασης ο χαιρετισμός του μεγάλου ηθοποιού Κώστα Βουτσά, ο οποίος ευχήθηκε μέσω βιντεοπροβολής θερμά στη λιλιπούτεια θεατρική ομάδα. Το έργο πλαισιώθηκε από τον Θωμά Κουτσαμπασόπουλο στη μουσική επιμέλεια, τη Βάσια Κλεάνθη στο τραγούδι και το Νίκο Κυριαζόπουλο στο μπουζούκι.