![ΠΑΙ-ΑΝ-(6)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/05/ΠΑΙ-ΑΝ-6-696x464.jpg)
Ο υποψήφιος Δήμαρχος Αλεξάνδρειας Παναγιώτης Γκυρίνης μαζί με κάποιους από τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους του συνδυασμού του επισκέφθηκε την «Έκθεση φυτών στην αυλή μας», που οργάνωσε ο Φιλανθρωπικός Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων ΑμΕΑ Νομού Ημαθίας, προκειμένου να συγκεντρωθούν χρήματα για τα «Παιδιά της Άνοιξης».
Ρεπορτάζ: Στέλιος Νίκας
Ο τόπος ολόκληρος λουλουδιασμένος και οι επισκέπτες είχαν να διαλέξουν ανάμεσα σε γλάστρες με όμορφα λουλούδια όλων των χρωμάτων.
Η έκθεση θα είναι ανοικτή και την Κυριακή 12 Μαϊου από τις 11.οο-18.οο
Ο Παναγιώτης Γκυρίνης δήλωσε στην κάμερα του Έμβολος: