![gianou-eks](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/10/gianou-eks.jpg)
Του Σωτήρη Καραγκιοζόπουλου
Μετά τα συνεχόμενα αρνητικά αποτελέσματα , αλλά και την σαρωτική ήττα με 8-0 το περασμένο Σάββατο από τον ΦΑΣ Νάουσας , ο προπονητής του Φίλιππου Μελίκης Γιάννης Γιάννου δήλωσε την παραίτησή του στην διοίκηση της ομάδος του η οποία και έγινε δεκτή.
Τις αμέσως επόμενες ημέρες αναμένονται εξελίξεις στον Φίλιππο Μελίκης για το ποιος θα καθίσει στην συνέχεια στο τιμόνι της ομάδας.