![β1](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/12/β1.jpg)
Ο Σύλλογος Κοινωνικής Παρέμβασης «ΕΡΑΣΜΟΣ» και οι εκδόσεις «ΑΝΑΤΥΠΟ» σας προσκαλούν στην παρουσίαση του βιβλίου της Ελένης Γ. Πατίδου «ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΜΟΙΡΕΣ ΜΟΥ» ένα ταξίδι αυτογνωσίας.
Η βιβλιοπαρουσίαση θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 10 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 17:00 στη Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Βέροιας, Έλλης 8.
Για το βιβλίο θα μιλήσουν, η αντιπρόεδρος του «ΕΡΑΣΜΟΣ» Όλγα Σαββίδου, η θεατρολόγος Νέλλη Δελλή και η φιλόλογος Τριάδα Εμμανουηλίδου. Την εκδήλωση πλαισιώνουν η Χριστίνα Σαμαρά ερμηνεία και η Σοφία Καλπούρτζη πιάνο.