![ALEX-PSIHO-(10)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/04/ALEX-PSIHO-10-696x391.jpg)
Με πρωτοβουλία του δραστήριου Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου Δημοτικού Σχολείου Αλεξάνδρειας, πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα ενδιαφέρουσα ομιλία για τη σχέση του ζευγαριού μέσα στην οικογένεια.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Κεντρικό πρόσωπο και εισηγητής ήταν ο διακεκριμένος ψυχολόγος Ελευθέριος Ελευθεριάδης, σε μία εκδήλωση που παρουσιάστηκε στην κατάμεστη από κόσμο αίθουσα του Δημαρχείου Αλεξάνδρειας.
Τίτλος του πάντα επίκαιρου και ιδιαίτερα λεπτού θέματος: “Αν δεν τα βρούμε πρώτα οι δυο μας ..”