![KOR-PARE-(16)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/03/KOR-PARE-16-696x392.jpg)
![Γιώργος Γκιώνης](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/10/Γιώργος-Γκιώνης-150x150.jpg)
Με την πρέπουσα επισημότητα τιμήθηκε η Εθνική επέτειος της 25ης Μαρτίου στην Κορυφή Ημαθίας πάρα την βροχή που επικρατούσε κατά διαστήματα.
Μετά την δοξολογία ακολούθησε κατάθεση στεφάνων στο μνημείο πεσόντων και στην συνέχεια ακολούθησε η καθιερωμένη παρέλαση από τους μαθητές της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης ενώ την δευτεροβάθμια εκπαίδευση εκπροσώπησε το Λύκειο Πλατέος – Κορυφής.
Δείτε στιγμιότυπα από τις εκδηλώσεις στο βίντεο που ακολουθεί :