![idiko-scholio-alexandrias](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/12/ειδικό-σχολείο-Αλεξάνδρειας-696x345.jpg)
Οι μαθητές/τριες, ο Σύλλογος Γονέων και το Εκπαιδευτικό Προσωπικό του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου -Νηπιαγωγείου Αλεξάνδρειας ευχαριστούν την οικογένεια και τους συγγενείς που πρόσφεραν, αντί στεφάνων και λουλουδιών , χρηματικό ποσό για τις ανάγκες του Σχολείου μας, στη μνήμη του Μοσχόπουλου Θωμά .
Στην οικογένεια του εκλιπόντος Θωμά , παιδιά ,εγγόνια και στους συγγενείς εκφράζουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια καθώς και ένα μεγάλο ευχαριστώ για την ευγενική και ζεστή τους χειρονομία.