![2ο-Γυμνάσιο και Λύκειο Αλεξάνδρειας](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/08/2ο-Γυμνάσιο-και-Λύκειο-Αλεξάνδρειας-696x392.jpg)
Η θεατρική ομάδα του σχολείου μας και ο Διευθυντής, ευχαριστούμε θερμά όλους όσοι συνέβαλλαν με κάθε τρόπο,
στην παρασκευή πιροσκί στο σχολείο μας και ιδιαίτερα τους :
Super Market Σκλαβενίτη, Super Market Κρητικός, Μύλοι Αντ.Καρανίκα ΑΕ, τον κ. Μπέλα Ιωάννη, την κ.Βάφα Χριστίνα, τα υγραέρια Σαπουνόπουλος, το οπωροπωλείο «Κτήμα»,
αλλά και τον κ. Ευάγγελο Μητρόπουλο , διευθυντή του Δημοτικού Σχολείου Νησελίου-Καψόχωρας, τη κ. Μαρία Μητροπούλου, την κ. Ανθούλα Βουναρίδου και την κ.Σοφία Αδάλογλου…
γιατί χωρίς όλους αυτούς… δεν θα μυρίζαμε Χριστούγεννα!