![paidia-aniksis](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/05/paidia-aniksis-696x382.jpg)
Τα ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ, συμμετέχουν στο 3ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Χορού Α.με.Α., που θα γίνει Σάββατο 28 & Κυριακή 29 Μαϊου, στο κλειστό Δημοτικό Γήπεδο της Καρδίτσας.
Η είσοδος για το κοινό θα είναι ελεύθερη. Όποιος θέλει να παρακολουθήσει διαδυκτιακά το φεστιβάλ μπορούν να μπουν στην παρακάτω ηλεκτρονική διεύθυνση :
www. dryadesenplo.gr
Η Δνση και το προσωπικό τους εύχονται ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ
Από το Δ.Σ του Συλλόγου