![001](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/04/00123.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθη στο Δημοτικό Στάδιο Πλατέος, ο αγώνας των παλαιμάχων με την σημερινή ομάδα, που την Κυριακή του Θωμά δίνει τον καθοριστικό αγώνα με
![STNIKAS](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/02/STNIKAS-150x150.jpg)
τον ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ Νάουσας, που θα την οδηγήσει στην Β’ Ερασιτεχνική Ημαθίας.
![DSC_0071](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/04/DSC_0071.jpg)
Οι παλαίμαχοι του ΑΣΤΕΡΑ παρέδωσαν μαθήματα ποδοσφαίρου στους Νέους και τους έδειξαν το δρόμο για να οδηγήσουν την ομάδα στην μεγαλύτερη κατηγορία. Τελικό σκορ 3-3 και ο αγώνας οδηγήθηκε στα πέναλτι, όπου η σημερινή ομάδα επικράτησε με 4-3. Το παιχνίδι παρακολούθησε πλήθος κόσμου που απόλαυσε τις δόξες του παρελθόντος και τις ελπίδες του μέλλοντος.
Επόμενο ραντεβού του ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ την Κυριακή 19 Απριλίου στο γήπεδο του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ Νάουσας.
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ : Κοζίδης, Ελευθεριάδης Δ., Σατίδης, Κουλερίδης Φ., Δημητρίου Α., Ανδρονικίδης, Ανδρονίδης, Ελευθεριάδης, Τσίνογλου, Κωνσταντινίδης, Μουσκεφτάρας, Φωτάκης, Χατζημιχαήλ, Αστεκίδης, Κουλερίδης Κ., Ζουρνατζίδης, Μαβίδης, Τόζογλου, Κικίδης, Ζουρνατζής Κ., Βεκιαρίδης.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ : Kουλερίδης Γ., Palla, Μουταφίδης, Χουσεϊνογλου Τ., Σκλαβούδης, Κουλερίδης Ι., Σκεντερίδης, Αμαραντίδης, Τοπαλίδης, Ριφάτογλου, Ανδρονίδης, Τσιπλακίδης.
Δείτε στιγμιότυπα του αγώνα στο Βίντεο: