![emporikos-syllo-alex-eks](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/05/emporikos-syllo-alex-eks-696x335.jpg)
Σας καλούμε να προσέλθετε στην αίθουσα συνεδριάσεων του Διοικητικού Συμβουλίου του Εμπορικού Συλλόγου Αλεξάνδρειας σε τακτική συνεδρίαση, που θα γίνει την Πέμπτη 12 Μαΐου 2016 και ώρα 21:00 μ.μ. με τα παρακάτω θέματα Ημερησίας Διάταξης:
1. Ενημέρωση Προέδρου.
2. Ορισμός ημερομηνίας και θεματολογία Ετήσιας Τακτικής Γενικής Συνέλευσης.
3. Συζήτηση για το νέο φορολογικό – ασφαλιστικό.
4. Συντονιστικό όργανο του Δήμου: Πραγματοποίηση εκδήλωσης.