![01aa1](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/07/01aa1.jpg)
![Bill ok a1](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/07/Bill-ok-a1-150x150.jpg)
3η ημέρα δραστηριότητας σήμερα Παρασκευή 3 του Ιούλη για το CAMP της ακαδημίας ΑΘΛΟΣ Αλεξάνδρειας και ο πρώτος καλεσμένος έκανε την εμφάνισή του.
Ο λόγος για τον διεθνή γκαρντ του Κόροιβου Αμαλιάδας και πρώην παίκτη του ΠΑΟΚ, Μιχάλη Γιαννακίδη, ο οποίος κατέθεσε τις εμπειρίες του περί του μπάσκετ στα παιδιά και διαγωνίστηκε μαζί τους σε διάφορα παιχνίδια της πορτοκαλί μπάλας.
Το κλου των διαγωνισμών αποτέλεσε η μονομαχία στις βολές του coach Βασίλη Αγγέλη με τον καλεσμένο Μιχάλη Γιαννακίδη, η οποία ανέδειξε τελικό νικητή τον έμπειρο προπονητή!
Δείτε παρακάτω εικόνες- βίντεο και συνεντεύξεις της σημερινής ημέρας.
Δείτε το βίντεο με στιγμιότυπα και δηλώσεις:
Φωτογραφίες: