![veria_pro](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/04/veria_pro-696x464.jpg)
Με Σαββατιάτικη προπόνηση ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της Βέροιας για το Κυριακάτικο (3μμ) παιχνίδι στον Βόλο με τον τοπικό Ολυμπιακό.
Η αποστολή που ανακοίνωσε ο τεχνικός Παύλος Δερμιτζάκης έχει μόνο μια αλλαγή, αυτή του Περτσιούνη στην θέση του Βασίλτση. Κατά τα λοιπά, εκτός έμεινε και σε αυτό το ματς ο Ντι Τζιοβάνι που ταλαιπωρείται από διάστρεμμα στο πόδι.
Αναλυτικά την 20αδα της Βέροιας αποτελούν οι: Αποστολόπουλος, Βεργώνης, Βελλίδης, Καραγιάννης, Λουκίνας, Μαραγκός, Μούργος, Μουχάλης, Μπλέτσας, Μπουκουβάλας, Οικονόμου, Παπαχρήστου, Πασάς, Περτσιούνης, Πεταυράκης, Πόζογλου, Σιμόνι, Σκόνδρας, Στάμου, Τσιμόπουλος