![pNxCjZ3w](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/05/pNxCjZ3w-696x464.jpeg)
Ολοκληρώθηκε την Τρίτη το μεσημέρι η προετοιμασία της Βέροιας για το παιχνίδι της Τετάρτης με τον Απόλλωνα Πόντου, στην Κατερίνη.
Την αποστολή που επέλεξε ο τεχνικός της ομάδας Παύλος Δερμιτζάκης, αποτελούν οι: Αποστολόπουλος, Τασιόπουλος, Βελλίδης, Βεργώνης, Καραγιάννης, Λουκίνας, Μούργος, Μουχάλης, Μπλέτσας, Μπουκουβάλας, Οικονόμου, Παπαχρήστου, Πασάς, Πεταυράκης, Πόζογλου, Σιμόνι, Σκόνδρας, Βασίλτσης, Τσιμόπουλος, Μαραγκός.