![veria_pro_kavala](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/04/veria_pro_kavala-696x464.jpeg)
Με 22 ποδοσφαιριστές θα ταξιδέψει στην Καβάλα η Βέροια για το ματς του Σαββάτου. Μετά το τέλος της σημερινής προπόνησης ο τεχνικός της ομάδας Παύλος Δερμιτζάκης ανακοίνωσε τα ονόματα των ποδοσφαιριστών που θα έχει μαζί του.
Αναλυτικά την αποστολή της Βέροιας αποτελούν οι: Αποστολόπουλος, Ντι Τζιοβάνι, Βασίλτσης, Βελλίδης, Βεργώνης, Καραγιάννης, Λουκίνας, Μούργος, Μουχάλης, Μπουκουβάλας, Οικονόμου, Παπαχρήστου, Πασάς, Περτσιούνης, Πεταυράκης, Πόζογλου, Σιμόνι, Σκόνδρας, Στάμου, Τσιμόπουλος, Μαραγκός, Τασιόπουλος.