![Βέροια ΝΠΣ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/04/Βέροια-ΝΠΣ-696x464.jpeg)
Τον Πανσερραϊκό στις Σέρρες θα αντιμετωπίσει η Βέροια την Τετάρτη 14 Απριλίου, στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Football League.
Η προετοιμασία για το ματς των Σερρών ολοκληρώθηκε την Τρίτη το μεσημέρι και αμέσως μετά ο προπονητής της ομάδας Παύλος Δερμιτζάκης ανακοίνωσε την αποστολή.
Αναλυτικά την 20αδα της Βέροιας αποτελούν οι: Αποστολόπουλος, Βελλίδης, Βεργώνης, Καραγιάννης, Λουκίνας, Μαραγκός, Μούργος, Μουχάλης, Μπλέτσας, Μπουκουβάλας, Οικονόμου, Παπαχρήστου, Πασάς, Πεταυράκης, Πόζογλου, Σιμόνι, Σκόνδρας, Στάμου, Τασιόπουλος, Τσιμόπουλος.
Εκτός αποστολής παραμένει ο Ντι Τζιοβάνι, ο οποίος δεν είναι ακόμη έτοιμος.