![14753676_1074477452629676_3517258854136215287_o](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/10/14753676_1074477452629676_3517258854136215287_o-696x464.jpg)
Στον Χώρο Τεχνών της Βέροιας τελέσθηκε χθες 14/10/2016 με πρωτοβουλία του Δήμου Βέροιας, η βράβευση διακριθέντων αθλητών για το 2016.
Ξεχώρισε η παρουσία και βράβευση των αθλητών Νίκου Τουλίκα και Νικήτα Λαυρεντίδη του Αθλητικού Σωματείου Ατόμων με Αναπηρίες Ν. Ημαθίας « ΑΙΓΕΣ », οι οποίοι διακρίθηκαν στους Πανελλήνιους Αγώνες της ΕΑΟΜ ΑμεΑ. Επίσης τιμήθηκε και ο προπονητής τους Νικηφόρος Μπελαγιάννης.