![DSC09694](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/03/DSC09694-696x391.jpg)
Οι Transformers έδωσαν σήμερα το παρόν στον προαύλιο χώρο του πνευματικού κέντρου του Δήμου Αλεξάνδρειας στα πλαίσια των αποκριάτικων εκδηλώσεων που διοργανώνει η ΚΕΕΔΑ.
Πολλοί μικροί φίλοι διασκέδασαν με το show των Optimus –Prime, Bumblebee από τους Transformers, ενώ είχαν και την ευκαιρία να φωτογραφηθούν μαζί τους.
Το παρόν στην εκδήλωση έδωσε ο πρόεδρος της ΚΕΔΑ κος Στέφανος Δελιόπουλος και ο Αντιπρόεδρος κος Μανώλης Σταυρής.