![ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ το ποταμι](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/11/ΤΟ-ΠΟΤΑΜΙ-το-ποταμι-696x389.jpg)
Απερίφραστα καταδικαστέα η επίθεση στο σπίτι του Δημάρχου Γ. Μπουτάρη. Μας αφορά ολους, πολίτες και θεσμους, γιατί ειναι επίθεση στην ελευθερία του λόγου, τη δημοκρατία, την ανεκτικότητα. Σε πείσμα των κάθε λογής ακραίων η Θεσσαλονικη θα παραμείνει ανοιχτή, πολιπολιτισμική πόλη.
Δείτε την ανάρτηση
Απερίφραστα καταδικαστέα η επίθεση στο σπίτι του Δημάρχου Γ. Μπουτάρη. Μας αφορά ολους, πολίτες και θεσμους, γιατί ειναι επίθεση στην ελευθερία του λόγου, τη δημοκρατία, την ανεκτικότητα. Σε πείσμα των κάθε λογής ακραίων η Θεσσαλονικη θα παραμείνει ανοιχτή, πολιπολιτισμική πόλη.
— Γιάννα Παναγοπούλου (@gianna_panag) November 9, 2018