![ΕΕΕΕΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/05/ΕΕΕΕΚ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-e1684410440978.jpg)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ
Την Τετάρτη 17/05/2023 υλοποιήθηκε η κλήρωση για τη λαχειοφόρο αγορά που οργανώθηκε, προκειμένου να συγκεντρωθούν χρήματα για την κάλυψη αναγκών του σχολείου.
Ο λαχνός που κληρώθηκε ήταν ο 141 και τυχερός ήταν ένας επιχειρηματίας της πόλης ο οποίος πολλές φορές έχει στηρίξει έμπρακτα το σχολείο.
Η κλήρωση έγινε με απόλυτη διαφάνεια στο χώρο του σχολείου και την τυχαία επιλογή της κλήρωσης του νικητήριου λαχνού ανέλαβε γονέας μαθήτριας του σχολείου.