![αγωνας αριδαιας](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/10/αγωνας-αριδαιας.jpg)
Η ομάδα μας μετά από 7 χρόνια επιστρέφει στη Γ’ Εθνική και ταξιδεύει την Κυριακή (13/10) στον Παλαμά Καρδίτσας για να αντιμετωπίσει την τοπική ομάδα των Τιτάνων, για την πρώτη αγωνιστική του 3ου Ομίλου.
Το παιχνίδι θα ξεκινήσει στις 17:00 και θα έχετε τη δυνατότητα να παρακολουθήσετε τη διακύμανση του σκορ και φωτογραφίες από τον αγώνα μέσα από την επίσημη σελίδα του Φ.Ο. Αριδαίας στο Facebook (@foAridaias).