![IMG-473c0507c4ddd7ee31fd980508547cf3-V](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2022/08/IMG-473c0507c4ddd7ee31fd980508547cf3-V.jpg)
Του Γιώργου Καρανικόλα
Το ” μπάμ ” στη διασκέδαση θα γίνει την Παρασκευή 26 Αυγούστου στο Δημοτικό γήπεδο Αιγινίου ” Γιάννης Παραλυκίδης “, όπου ο Αιγινιακός διοργάνωνει μεγάλη μουσική εκδήλωση με επικεφαλής τον λαϊκό βάρδο Ζαφείρη Μελά και το επιτελείο που , υπόσχονται μια βραδιά με ατελείωτο κέφι και πολύ χορό.
Έναρξη προγράμματος : 10:30 μ.μ.
Είσοδος 10 EUR.
Καλούνται οι φίλαθλοι και όχι μόνο του Αιγινίου και της ευρύτερης περιοχής ν’ ανταποκριθούν στο κάλεσμα της Αιγινιώτικης ομάδας . Και να στηρίξουν την προσπάθεια της.