![26.03.2021 Κοπανός_ΕΟΔΥ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/03/26.03.2021-Κοπανός_ΕΟΔΥ.jpg)
Συνολικά 104 rapid tests πραγματοποιήθηκαν στην Τ.Κ. Κοπανού, σε συνεργασία του Δήμου Νάουσας με τον ΕΟΔΥ
Ολοκληρώθηκε σήμερα (Παρασκευή 26.03.2021), το μεσημέρι, στην Τ.Κ. Κοπανού η διαδικασία διενέργειας δωρεάν δειγματοληπτικών ελέγχων ταχείας ανίχνευσης αντιγόνου Covid-19, που πραγματοποιήθηκε με πρωτοβουλία του Δήμου Νάουσας σε συνεργασία με τον ΕΟΔΥ.
Ειδικότερα πραγματοποιήθηκαν συνολικά 104 rapid tests εκ των οποίων βρέθηκε ένα θετικό.