![Συνάντηση_Διευθυντές](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2022/08/Συνάντηση_Διευθυντές.jpg)
Συνάντηση με τους νέους Διευθυντές Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ημαθίας, Ευθυμία Γώτη και Αθανάσιο Αλατζόγλου, οι οποίοι ορίστηκαν πρόσφατα σύμφωνα με απόφαση του Υπουργείου Παιδείας, είχε σήμερα Δευτέρα (01.08.2022) ο Δήμαρχος Νάουσας Νικόλας Καρανικόλας.
Ο Δήμαρχος Νάουσας συνεχάρη τους νέους Διευθυντές για την ανάληψη των νέων τους καθηκόντων, ευχόμενος η θητεία τους να είναι γόνιμη και εποικοδομητική για τον νευραλγικό τομέα της εκπαίδευσης και την πρόοδο των παιδιών του τόπου μας.