![20 04 2023 Δήμαρχος_ Διοικητής_2](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/04/20-04-2023-Δήμαρχος_-Διοικητής_2.jpg)
Συνάντηση Δημάρχου Νάουσας με τον νέο Διοικητή της Σχολής Δοκίμων Αστυφυλάκων Νάουσας, Βασίλειο Κεφτέ
Τον νέο Διοικητή της Σχολής Δοκίμων Αστυφυλάκων Νάουσας, Αστυνόμο Α΄ Βασίλειο Κεφτέ και τον Υπαστυνόμο Α΄ – Υποδιοικητή της Σχολής Γεώργιο Τσαπραντζή υποδέχτηκε χθες Τετάρτη (19.04.2023) στο Δημαρχείο ο Δήμαρχος Νάουσας Νικόλας Καρανικόλας.
Στην εθιμοτυπική συνάντηση γνωριμίας, η οποία έγινε σε ιδιαίτερα θετικό κλίμα, συζητήθηκαν θέματα για την επικείμενη λειτουργία του Τμήματος της Σχολής Δοκίμων Αστυφυλάκων Νάουσας κατά το Ακαδημαϊκό έτος 2023 -2024.