![Stavros4](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/07/Stavros4-696x522.jpg)
Απόπειρα κλοπής σημειώθηκε σήμερα τα ξημερώματα σε εργοτάξιο ασφαλτόστρωσης επί του δρόμου Σταυρού – Κρύας Βρύσης.
Οι δράστες εκτιμάται ότι επιχείρησαν την υφαρπαγή καλωδίων από τον εν λόγο χώρο χωρίς όμως επιτυχία, με αποτέλεσμα να πυρπολήσουν το κλεμμένο φορτηγάκι στο οποίο επέβαιναν.
Άμεση η επέμβαση της Πυροσβεστικής η οποία κατέσβησε τη φωτιά του φλεγόμενου οχήματος, καθώς και της Ασφάλειας Αλεξάνδρειας η οποία επιλήφθηκε του θέματος.
Δείτε τις φωτογραφίες: