![ΤΖΗΜΑΣ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/07/ΤΖΗΜΑΣ.jpg)
Η διοίκηση του ΠΙΕΡΙΚΟΥ ανακοινώνει την συμφωνία με τον γηγενή ποδοσφαιριστή Τζήμα Νικόλαο.
Ο Νίκος προέρχεται από μια γεμάτη χρονιά με την ομάδα της Ρόδου όπου κατέκτησε το πρωτάθλημα του 6ου ομίλου της Γ Εθνικής Ερασιτεχνικής κατηγορίας. Επίσης έχει αγωνιστεί κατά το παρελθόν με τα χρώματα της Νίκης Βόλου, Α.Ε.Ρ.Α, Αχιλλέα Νεοκαισάρειας και Βατανιακού.
Ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας.
ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ…