![DSC02163](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/02/DSC02163-696x391.jpg)
Αγώνα σχολικού πρωταθλήματος βόλεϊ είχαμε σήμερα στο κλειστό ΔΑΚ Αλεξάνδρειας.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Η ομάδα κοριτσιών του 1ου Λυκείου Αλεξάνδρειας επικράτησε της αντίστοιχης ομάδας του Λυκείου Μελίκης με 2-0 σετ (25-12, 25-16). Έτσι, στην επόμενη φάση, οι νικήτριες θα αντιμετωπίσουν την επόμενη Τετάρτη 7 Μαρτίου, την ομάδα κοριτσιών του 2ου Λυκείου Αλεξάνδρειας.
Δείτε βίντεο και εικόνες του σημερινού αγώνα.
Δείτε το βίντεο:
Φωτο:
![DSC02068](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/02/DSC02068.jpg)
![DSC02065](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/02/DSC02065.jpg)