![imathias-02](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/04/imathias-02.jpg)
Εν όψει της επερχομένης εκλογικής αναμέτρησης και στα πλαίσια της πολιτικής και οργανωτικής ετοιμότητάς του, το ΠΑΣΟΚ – Κίνημα Αλλαγής Ημαθίας, την Τετάρτη 19 Απριλίου 2023, ώρα 19:30, στον Πολυχώρο Ελιά (Sala), καλεί τους φίλους, τα μέλη και τα στελέχη του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής στο Νoμ;o Ημαθίας για τη συγκρότηση της Νομαρχιακής Επιτροπής Εκλογικού Αγώνα ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής Ν. Ημαθίας.
Αντικείμενο της επιτροπής θα είναι ο προγραμματισμός, ο οργανωτικός σχεδιασμός και ο συντονισμός δράσεων στην Περιφερειακή Ενότητα Ημαθίας , για την πολιτική εκπροσώπηση του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής και την προβολή του πολιτικού μας προγράμματος.
Νομαρχιακή Επιτροπή Ημαθίας
ΠΑΣΟΚ – Κίνημα Αλλαγής
Διεύθυνση: Κονίτσης 29, Βέροια