![Τέλης Πανταζόπουλος](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/09/Τέλης-Πανταζόπουλος.jpg)
Βάλθηκε να σπάσει όλα τα ρεκόρ μακρόχρονης ποδοσφαιρικής καριέρας ο αειθαλής γκολκίπερ Τέλης Πανταζόπουλος.
Ο συμπαθής Τέλης, μη αντέχοντας περισσότερο από τέσσερις μήνες ποδοσφαιρικής απραγίας, συμφώνησε να υπηρετήσει την ομάδα της Δόξας Λιανοβεργίου από τη θέση του προπονητή τερματοφυλάκων.
Σίγουρα η εμπειρία και το σπουδαίο ταλέντο του “Ντίνο Τζοφ” της Ημαθίας θα ενισχύσουν τα μέγιστα την ομάδα των κυανολεύκων στη νευραλγική θέση της φύλαξης των γκολπόστ.
Καλή επιτυχία Τέλη!