![δήμος αλεξάνδρειας](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/10/δήμος-αλεξάνδρειας-696x154.jpg)
Προληπτικές απολυμάνσεις σε όλα τα δημοτικά κτίρια και στους δημοτικούς χώρους όπου υπάρχει συνάθροιση κοινού, πραγματοποιεί ο Δήμος Αλεξάνδρειας, στο πλαίσιο των μέτρων πρόληψης κατά του κορονωϊού.
Ο Δήμαρχος Αλεξάνδρειας, Παναγιώτης Γκυρίνης, έχοντας υπόψη τη σοβαρότητα της κατάστασης και την τήρηση όλων των προβλεπόμενων μέτρων για τη προστασία της δημόσιας υγείας, τόνισε ότι: “Ως Δήμος λαμβάνουμε όλα τα μέτρα που χρειάζονται για τη προστασία της Δημόσιας Υγείας των υπαλλήλων και των πολιτών μας”.
Η ΥΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΘΕΣΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ
Ο
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΥΡΙΝΗΣ