![pasok imathias-01](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2022/10/pasok-imathias-01-696x492.jpg)
Πρόσκληση της Νομαρχιακής Επιτροπής ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής Ημαθίας στην προεκλογική εκδήλωση την Δευτέρα 8 Μαΐου και ώρα 19:30 μ.μ. στο εκλογικό κέντρο Αλεξάνδρειας, Βετσοπούλου 25.
Στην Συγκέντρωση θα παραβρεθούν οι υποψήφιοι βουλευτές του ΠΑΣΟΚ –Κίνημα Αλλαγής Ημαθίας, Ολυμπία Αποστόλου, Χαράλαμπος Γκιόνογλου, Αθανάσιος Δέλλας , Σοφία Πάσχου, Αναστάσιος Σιδηρόπουλος και Νικόλαος Τσιαμήτρος.
« ΣΤΙΣ 21 ΜΑΪΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΔΥΝΑΤΗ!»