ΠΟ Ξεχασμένης – Ερμής Τριλόφου 2-1. Κέρδισε με ανατροπή η Ξεχασμένη. – Βίντεο – Φώτο

Παίζοντας καλό ποδόσφαιρο κυρίως στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα της Ξεχασμένης κατάφερε να επιβληθεί του Ερμή Τριλόφου με 2-1.

Για να συμβεί αυτό βέβαια χρειάστηκε να αστοχήσει ο Λικα στο 83’ σε εκτέλεση πέναλτι και δύο λεπτά αργότερα ο Καπουσίζης με σουτ έκανε το 2-1, δίνοντας την νίκη στην ομάδα του. Το σκορ άνοιξε στο 18’ ο Παπαδόπουλος για τον Τρίλοφο. Στο 59’ ο Παναγιώτου ισοφάρισε τον δείκτη του σκορ και ο Καπουσίζης όπως προαναφέραμε στο 85’ έδωσε την νίκη στην ομάδα του. Συμπερασματικά θα λέγαμε ότι η Ξεχασμένη διορθώνοντας τα κακώς κείμενα του α’ ημιχρόνου, εμφανίστηκε με άλλο πρόσωπο στην επανάληψη έδειξε ότι ήθελε να πάρει το παιχνίδι και τελικά τα κατάφερε, αφού βέβαια είχε και την τύχη με το μέρος της στη φάση του πέναλτι ενώ στάθηκε άτυχη στις αρχές του β’ ημιχρόνου όταν ωραίο σουτ του Ουσταπασίδη έφυγε μόλις άουτ.

Διαιτητής ο κος Μοσχόπουλος με βοηθούς τους κ.κ Γκόγκα, Ποζιάδη.

ΠΟ Ξεχασμένης

Γρηγορόπουλος Α. , Ουσταμπασίδης, Παναγιώτου, Καπουσίζης(89’ Αμαραντίδης), Καρυτόπουλος, Γιαννόπουλος, Γρηγορόπουλος Αρ. (83’ Τσίλης), Μαυρίδης, Παναγιώτου, Κυριακόπουλος(65’ Σιμιτζής), Τοπαλι (55’ Τολιόπουλος).

Ερμής Τριλόφου

Γιούλας, Κατσαβός, Αθανασιάδης, Μπύρνας, Παπαδόπουλος Κ., Παπαδόπουλος Δ., Χαλιλι, Στογιάννος, Βασιλειάδης, Θωμαΐδης, Λίκα.

KSEXAS TRIL 1KSEXAS TRIL 2KSEXAS TRIL 3KSEXAS TRIL 4KSEXAS TRIL 26KSEXAS TRIL 27KSEXAS TRIL 28KSEXAS TRIL 6KSEXAS TRIL 7KSEXAS TRIL 8KSEXAS TRIL 9KSEXAS TRIL 10KSEXAS TRIL 11KSEXAS TRIL 12KSEXAS TRIL 13KSEXAS TRIL 14KSEXAS TRIL 15KSEXAS TRIL 16KSEXAS TRIL 17KSEXAS TRIL 18KSEXAS TRIL 19KSEXAS TRIL 20KSEXAS TRIL 21KSEXAS TRIL 22KSEXAS TRIL 23KSEXAS TRIL 24KSEXAS TRIL 25

Προηγούμενο άρθροΔείτε τη γκολάρα ..αλά Ρονάλντο του Νίκου Αποστολόπουλου και την αφιέρωση του σκόρερ! – βίντεο.
Επόμενο άρθροΦίλιππος Αλεξάνδρειας – ΑΟ Καρδίας 0 – 3. Εύκολα η Καρδία τον καταδικασμένο Φίλιππο. – Βίντεο – φωτό