![ΠΛΑ-ΔΙΜ-ΣΧ-ΠΑΡΤ-(15)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/02/ΠΛΑ-ΔΙΜ-ΣΧ-ΠΑΡΤ-15-696x522.jpg)
Με μικρούς όμορφους μασκαράδες γέμισε η καφετέρεια του κ. Γεώργιου Πόλου, στο αποκριάτικο πάρτι που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Δημοτικού Σχολείου Πλατέος.
Ρεπορτάζ: Αγαθούλα Γεωργιάδου
Τα παιδιά ενθουσίασε με τα μαγικά της κόλπα και τα διασκεδαστικά της παιχνίδια η μοναδική κλόουν “Μελί-Μελό”, ενώ οι γονείς και κηδεμόνες των μικρών καρναβαλιστών πέρασαν μερικές στιγμές ξεγνοιασιάς και διασκέδασαν μαζί τους.
Δείτε το ρεπορτάζ από το πάρτι παρακάτω: