![Μπούμπας-8135-926AEF4CBF06](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/06/Μπούμπας-8135-926AEF4CBF06-696x313.jpeg)
Στο Βαλτερό και στην λαϊκή αγορά στην Ηράκλεια Σερρών.
Κοντά στους πολίτες. Κάνουμε γνωστό το πρόγραμμα και τις θέσεις της Ελληνικής Λύσης. Ο κόσμος ακούει και κρίνει. Θέτει τους προβληματισμούς και εκφράζει την αγωνία του. Το μέλλον χτίζεται με συγκεκριμένες εφικτές προτάσεις και καινοτόμες ιδέες που οφείλουμε να τις κάνουμε πράξη. Η ανάπτυξη θέλει σχέδιο και όραμα για εμάς αλλά πρωτίστως για τα παιδιά μας!