![ΠΑΣΟΚ - ΚINΑΛ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2022/05/90704251fe8dc78e628dab52aa9d5975_XL-696x402.jpg)
Το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου κλιμάκιο του ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής Ά Θεσσαλονίκης με επικεφαλής το Γραμματέα της Κεντρικής Επιτροπής Ανδρέα Σπυρόπουλο θα επισκεφτεί τη Δήμαρχο Καλαμαριάς Χρύσα Αράπογλου στο Δημαρχείο Καλαμαριάς.
Η επίσκεψη θα λάβει χώρα στις 11:00.
Στη συνέχεια, θα πραγματοποιηθεί εξόρμηση ενημέρωσης σχετικά με την Ακρίβεια με στελέχη της Δημοτικής Οργάνωσης Καλαμαριάς και της Νομαρχιακής Επιτροπής στον πεζόδρομο της περιοχής και στα παρακείμενα εμπορικά καταστήματα.
Ο Γραμματέας ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής Α’ Θεσσαλονίκης
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΕΥΡΥΒΙΑΔΗΣ