![ΕΠΑΛ-Αλεξάνδρειας-696x392](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/09/ΕΠΑΛ-Αλεξάνδρειας-696x392-696x392.jpg)
Συγχαρητήρια στον Βαλάντη που εισήχθη πρώτος πανελλαδικά στη Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (Σ.Μ.Υ.)- Σώματα, συγκεντρώνοντας 19.070 μόρια.
Ο Βαλάντης φοίτησε στην ειδικότητα «Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής» του τομέα Πληροφορικής του ΕΠΑ.Λ. Αλεξάνδρειας. Η βαθμολογία που του χάρισε τη Σειρά Επιτυχίας 1, είναι: Δίκτυα Υπολογιστών 20, Προγραμματισμός Υπολογιστών 20, Μαθηματικά 19,9 και Νέα Ελληνικά 17.
Μπράβο Βαλάντη, Καλές Σπουδές και πάντα επιτυχίες!!