![ΠΑΕ Βέροια](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/10/veria_f-696x392.jpg)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ
Η ΠΑΕ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ 2019 ευχαριστεί θερμά την ηλεκτρονική εφημερίδα «Έμβολος» και τους συνεργάτες της, για την ζωντανή διαδικτυακή μετάδοση της φιλικής αναμέτρησης ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ.
Το Δ.Σ. της ΠΑΕ
Η ΠΑΕ ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ 2019 ευχαριστεί θερμά την ηλεκτρονική εφημερίδα «Έμβολος» και τους συνεργάτες της, για την ζωντανή διαδικτυακή μετάδοση της φιλικής αναμέτρησης ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ.
Το Δ.Σ. της ΠΑΕ