![Κων. Μπούμπας](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/09/αρχείο-λήψης.jpg)
Με τον Πρόεδρο της Ελληνικής Λύσης Κυριάκος Βελόπουλος , τον Βουλευτή Β’ Θεσσαλονίκης Κώστα Χήτα και στελέχη και φίλους του κόμματος στις αγροτικές κινητοποιήσεις στην Λάρισα. Στενάζει ο θεσσαλικός κάμπος.
Είναι θέμα επιβίωσης. Στο πρόγραμμα μας υπάρχουν συγκεκριμένες λύσεις για τους Έλληνες αγωνιστές της υπαίθρου . Καθήκον και υποχρέωση μας να σταθούμε δίπλα τους με πράξεις και έργα. Μέλημα μας η παραγωγή της μάνας γης που μας τρέφει όλους. Καλό αγώνα και κουράγιο στους αγροκτηνοτρόφους!!