![VEROIA karagiozis 2](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/06/VEROIA-karagiozis-2.jpg)
Το θέατρο σκιών Αθανασίου σας καλεί στην παράσταση
« Ο Καραγκιόζης Master Chef » που θα πραγματοποιηθεί στο Θερινό Κιν/θεατρο «STAR» , στην Βέροια, οδός Μητροπόλεως 57, την Δευτέρα 27 Ιουνίου, στις 8.30μ.μ
O Kαραγκιόζης για να γλυτώσει από την ανεργία, σκαρφίζεται να κάνει τον μάγειρα, μιας και είναι της μόδας! Αιτία το μαγαζί του Χατζιαβάτη που κληρονομεί από τον θείο του, τον Σαμπαναγά. Ο Καραγιόζης βάζει ποδιά και σκούφο, υποδέχεται όλους τους φίλους, στους οποίους σερβίρει τα φαγητά του και σε όσους από εσάς έρθετε, άφθονο γέλιο!