![ΓΑΣ_ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ._ΜΠΑΣΚΕΤ.jpeg](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/07/ΓΑΣ_ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ._ΜΠΑΣΚΕΤ.jpeg-696x392.jpg)
Ο ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ συγχαίρει ολόθερμα τους αθλητές και αθλήτριες του συλλόγου, αλλά και κάθε νεαρό και νεαρή του δήμου μας, που πέτυχε εισαγωγή σε σχολή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης! Καλές σπουδές! Καλή σταδιοδρομία!
Ο ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ συγχαίρει ολόθερμα τους αθλητές και αθλήτριες του συλλόγου, αλλά και κάθε νεαρό και νεαρή του δήμου μας, που πέτυχε εισαγωγή σε σχολή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης! Καλές σπουδές! Καλή σταδιοδρομία!