![received_869582857280122](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/09/received_869582857280122-696x531.jpeg)
Μία ακόμη αξιόλογη προσθήκη για την ενίσχυση της επιθετικής λειτουργία της πραγματοποίησε η Νίκη Αγκαθιάς, αποκτώντας τον ταλαντούχο μεσοεπιθετικό Αδάμ Δραγάνη από τη Νέα Καλλικράτεια.
Να σημειωθεί πως ο παίκτης έπειτα από ένα χρόνο απουσίας επιστρέφει σε γνώριμα για αυτόν λημέρια, καθώς μέχρι την προπέρσινη σεζόν φορούσε τη φανέλα της Νίκης στη Γ Εθνική και μάλιστα υπό τις οδηγίες του Σταύρου Κωστογλίδη.