![P1000173](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2022/12/P1000173-696x392.jpg)
Το πανύψηλο χριστουγεννιάτικο δέντρο φωταγωγήθηκε στην κεντρική πλατεία της Μελίκης με παρουσία πολύ κόσμου και αρκετών επισήμων.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Στις χαρούμενες εορταστικές εκδηλώσεις παραβρέθηκαν ο βουλευτής της ΝΔ Τάσος Μπαρτζώκας, ο δήμαρχος Αλεξάνδρειας Παναγιώτης Γκυρίνης, η πρόεδρος της ΤΚ Μελίκης Βασιλική Καραγκιόζογλου, ο πρόεδρος της ΚΕΔΑ Μανώλης Σταυρής, ο δημοτικός σύμβουλος Κωνσταντίνος Βενιόπουλος και ο πρόεδρος του ΑΣ Μελίκης Απόστολος Λουκανόπουλος.