![eikastika-2021-22-afisa (1)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/09/eikastika-2021-22-afisa-1-696x1000.jpg)
Ξεκίνησαν πρόσφατα (Πέμπτη 09/09/21) και θα διαρκέσουν έως τις 30/09/21, οι εγγραφές για τα τμήματα των Εικαστικών Εργαστηρίων του Δήμου Η.Π. Νάουσας.
Τα τμήματα που θα λειτουργήσουν είναι τα εξής:
- Ζωγραφικής ενηλίκων
- Ζωγραφικής παιδικού- εφηβικού
- Γλυπτικής
- Street art
- Χαρακτικής
- Βιτρό
- Ντεκουπάζ
- Κοσμήματος
- Κεραμικής
- Φωτογραφίας
Πληροφορίες – εγγραφές
Οι εγγραφές πραγματοποιούνται στο Κέντρο Πληροφόρησης Επισκεπτών (Μ. Αλεξάνδρου 1), τις εργάσιμες ημέρες από τις 10:00 έως 14:00. Περισσότερες πληροφορίες δίνονται στο τηλέφωνο 23320 52186.